” Зимовий Трускавець”

У Трускавці з 13 по 17 лютого проходив Всеукраїнський юнацький тенісний турнір ” Зимовий Трускавець ” на базі ДЮСК ” Спортовець ” та готельно-курортного комплексу “Карпати “. Тенісний турнір у Трускавці проходить 15 рік поспіль. Змагання проводились на тенісних кортах санаторію Карпати та ДЮСК “Спортовець”. Кожного року з’їжджаються учасники з усіх куточків України, участь приймають від 40 до 80 спортсменів. Щорічно у турнірі беруть учсть до 15 дітей з Трускавця, адже Трускавець знаний не тільки , як курорт, але як і тенісне місто, де підготовлено спортсменів високого рівня, троє майстрів спорту, чемпіонів України ( І. Микитин, М. Гнатишин )
Теніс – один з найперспективніших в даний час видів спорту. На Львівщині є кілька спортсменів, які виступають за Україну. На протязі 15 років , у Трускавець приїжджали гравці з Європи ( Польща, Угорщина, Франція ) та Америки.
Турнір закінчився, учасники роз’їхалися по своїх домівках з позитивними враженнями від перебування у нашому місті, від чудової природи та красивих куточків Трускавця. Місто, яке об’єднує любов до спорту – однозначно Трускавець!

Залишити відповідь

Примітка: Коментарі відображають точку зору їх авторів, і не обов'язково співпадають із думкою адміністрації сайту. Просимо утриматися від образ, лайки та вульгарних висловів. Ми залишаємо за собою право видаляти будь-які коментарі без попереднього пояснення причини.

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

*
*