Розваги для дітей в Трускавці

Плануючи відпочинок з дітьми, завжди хочеться спланувати все до найменшого. Та не варто перейматися, бо відпочинок з дітьми у Трускавці стає щораз комфортнішим і цікавішим. Курорт стає з кожним роком все гостиннішим для найменших відвідувачів нашого міста. Тому багато уваги потребує дозвілля під час усього перебування у Трускавці, адже маленьких відпочивальників однією дорогою до бювету не зацікавиш. У цій статті ми постараємось допомогти Вам порадами куди піти з дітками, чим зайнятись, що цікавого побачити.
Трускавець – кращий бальнеологічний курорт на території Львівської області, гостинно запрошує у дельфінарій ” Оскар “, де Ви отримаєте масу позитивних емоцій від жителів дельфінарію – чорноморських та тихоокеанських дельфінів. Дельфінарій став улюбленим місцем відпочинку жителів Трускавця та гостей нашого містечка.

Плануючи відпочинок з дітьми, завжди хочеться спланувати все до найменшого. Та не варто перейматися, бо відпочинок з дітьми у Трускавці стає щораз комфортнішим і цікавішим. Курорт стає з кожним роком все гостиннішим для найменших відвідувачів нашого міста. Тому багато уваги потребує дозвілля під час усього перебування у Трускавці, адже маленьких відпочивальників однією дорогою до бювету не зацікавиш. У цій статті ми постараємось допомогти Вам порадами куди піти з дітками, чим зайнятись, що цікавого побачити. Трускавець - кращий бальнеологічний курорт на території Львівської області, гостинно запрошує у дельфінарій " Оскар ", де Ви отримаєте масу позитивних емоцій від жителів дельфінарію - чорноморських та тихоокеанських дельфінів. Дельфінарій став улюбленим місцем відпочинку жителів Трускавця та гостей нашого містечка. Тваринний світ захоплює і дорослих і дітей, тож, якщо виникне бажання поринути у невеличку частину зоосвіту, на території санаторію Карпати , Ви знайдете зоокуток, де утримують рися, оленів, лисицю, леопарда, диких качок. А при великому бажанні опинитися у справжнісінькому зоопарку, подивитись на забавних мавпенят чи полюбуватися величчю екзотичних хижаків, рекомендуємо відвідати зоопарк "Лімпопо", що знаходиться в декількох десятках кілометрів від Трускавця, що розташований на околиці села Меденичі. Там Ваші дітки зможуть покормити з рук ламу чи маленьких єнотів. Гарний настрій і зашкалені емоції Вам гарантовані. Якщо Ви прихильники активного відпочинку, і Вам не сидиться на місці, гірська місцевість Трускавця і не тільки, подарує драйв і здоровий рум'янець на весь день. У Трускавці Ви зможете взяти на прокат велосипеди чи ролики. Плавання у басейні, похід у гори , катання на квадроциклах - займуть увесь час на курорті. В зимовий період , в 7.5 кілометрах від Трускавця працює гірськолижний комплекс Буковиця. На території комплексу працює гірськолижна школа з інструкторами, де проводиться навчання різного рівня складності. Трускавець - ідеальне місце для відпочинку усією родиною. Гірська місцевість подарує незабутній відпочинок і Ви захочете повертатись ще і ще. Нижче додаємо фото з власного архіву.

Дельфінарій “Оскар”

Тваринний світ захоплює і дорослих і дітей, тож, якщо виникне бажання поринути у невеличку частину зоосвіту, на території санаторію Карпати , Ви знайдете зоокуток, де утримують рися, оленів, лисицю, леопарда, диких качок. А при великому бажанні опинитися у справжнісінькому зоопарку, подивитись на забавних мавпенят чи полюбуватися величчю екзотичних хижаків, рекомендуємо відвідати зоопарк “Лімпопо”

Зоопарк "Лімпопо"

Зоопарк “Лімпопо”

, що знаходиться в декількох десятках кілометрів від Трускавця, що розташований на околиці села Меденичі. Там Ваші дітки зможуть покормити з рук ламу чи маленьких єнотів. Гарний настрій і зашкалені емоції Вам гарантовані.
Якщо Ви прихильники активного відпочинку, і Вам не сидиться на місці, гірська місцевість Трускавця і не тільки, подарує драйв і здоровий рум’янець на весь день. У Трускавці Ви зможете взяти на прокат велосипеди чи ролики. Плавання у басейні, похід у гори , катання на квадроциклах – займуть увесь час на курорті. В зимовий період , в 7.5 кілометрах від Трускавця працює гірськолижний комплекс Буковиця. На території комплексу працює гірськолижна школа з інструкторами, де проводиться навчання різног0 рівня складності

Bukovutsja

Bukovutsja

Трускавець – ідеальне місце для відпочинку усією родиною. Гірська місцевість подарує незабутній відпочинок і Ви захочете повертатись ще і ще.
Нижче додаємо фото з власного архіву.

1 коментар

читати тут
Липень 19, 2018
Відпочивав в Яремче. Готелі дуже сподобалось. точно поїду наступного року. Тут гарно відпочивати з дітьми. Навколишні краєвиди вас здивують. Всім рекомендую
Відповіcти

Залишити відповідь

Примітка: Коментарі відображають точку зору їх авторів, і не обов'язково співпадають із думкою адміністрації сайту. Просимо утриматися від образ, лайки та вульгарних висловів. Ми залишаємо за собою право видаляти будь-які коментарі без попереднього пояснення причини.

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

*
*